Chcem ponuku

3 izbový byt, 68,4 m²
Jána Ponicana 6116/11

841 08, Bratislava

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na ulici J. Poničana v Devínskej Novej Vsi. Byt sa nachádza na 9. poschodí 12-podlažného bytového domu.

Byt je orientovaný na dve svetové strany a veľmi dobre dispozične riešený. Pozostáva z väčšej predsiene, samostatnej kuchyne, obývacej izby s balkónom, samostatného WC, kúpeľne s vaňou a dvoch nepriechodných spální.

Popis bytu: – 3 izbový byt – výmera bez príslušenstva 65,4 m2 + 3 m2 balkón – čerstvá kompletná rekonštrukcia – nové podlahy, bezpečnostné vstupné dvere a nové interiérové dvere aj zárubne – nová elektroinštalácia, rozvody vody aj odpady – nové kúrenie a radiátory – nové plastové okná – nová moderná kuchynská linka so spotrebičmi v záruke

Popis bytového domu: Panelový bytový dom s 2 výťahmi.

Lokalita: Pokojná lokalita v blízkosti obchodov a služieb, disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou školy, škôlky, MHD, lekáreň,obchody Parkovanie pred a v okolí bytového domu.

Cena Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky za vklad do katastra,pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu hypotekárnym úverom ,čo vám radi komplexne zabezpečíme.

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 68,4 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS