Chcem ponuku

3 izbový byt, 73 m²
Moskovská

, Bratislava - Staré mesto

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v atraktívnej lokalite STARÉHO MESTA pri Medickej záhrade na Moskovskej ul, Bratislava I.

Byt je situovaný na 8 podlaží zatepleného bytového domu s výťahom. Je orientovaný na 2 svetové strany a má výbornú dispozíciu pozostávajúcu z 3 neprechodných izieb, kuchyne s loggiou, predsiene, kúpeľne a samostatného WC. K domu partí aj veľký dvor a pozemky v celkovej výmere 3548m2, ktoré sú v podielovom spoluvlastníctve.

Celková výmera bytu je 73m², k bytu prislúcha pivnica.

Byt je momentálne v pôvodnom stave s plastovými oknami a ponúkame ho aj v stave dokončenia s kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa: nové elektrické a vodoinštalačné rozvody, nová kúpeľňa a WC, podlahy, dvere, zárubne, kuchyňa a kuchynská linka so spotrebičmi. Pre ilustráciu sú v inzeráte použité fotky s podobného bytu, ktorý sme posledne realizovali. Uvedená cena je už po rekonštrukcii vrátane kuchynskej linky.

POPIS BYTU: ● 3-izby + kuchyňa s loggiou ● Úžitková plocha bytu: 70,05m² + loggia 3,02m² ● Plastové okná so žalúziami ● Poschodie 8 z 8 s výťahom ● Pivnica

DISPOZÍCIA BYTU: ● 3x nepriechodná izba + balkón ● Samostatná kuchyňa s loggiou ● Vstupná hala ● Samostatné WC ● Kúpeľňa s vaňou, umývadlom

POPIS BYTOVÉHO DOMU: Dom je zateplený s rekonštruovanou strechou, vstupná brána na čip aj spoločné priestory sú vynovené. Veľký dvor s ihriskom a parkovacími státiami len pre obyvateľov bytového domu s vysporiadanými pozemkami s podielovom spoluvlastníctve.

LOKALITA: Vynikajúca lokalita Starého mesta v tesnej blízkosti atraktívnej, dynamicky sa rozvíjajúcej lokality Nivy a Horského parku. Bohatá občianska vybavenosť a na skok do Centra mesta.

CENA: Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista.

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou.

Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite (pokiaľ nie sú v procese rekonštrukcie).

Pri rekonštrukciách nehnuteľností si dávame mimoriadne záležať na kvalite prác a použitých materiálov. Rekonštrukcie navrhuje priamo náš interný tím dizajnérov a architektov. Môžete sa spoľahnúť na účelové riešenia a nadčasový dizajn, ktorý sa vám bude páčiť aj o 10 rokov.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú!

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky.

REINS Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 73 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS