Chcem ponuku

2 izbový byt, 54 m²
Hany Meličkovej 23

841 05, Bratislava - Karlova Ves

Predáme slnečný 2 izb. byt na ulici Hany Meličkovej č. 23, v Karlovej Vsi, po kompletnej rekonštrukcii. Celková výmera podlahovej plochy bytu, má rozlohu 53,55 m2, podlahová plocha bytu spolu s príslušenstvom, má rozlohu 44,73 m2. Loggia v kuchyni a v druhej obývacej izby má rozmer 8,82 m2. K bytu prislúcha pivničná kobka, s výmerou 1,73m2. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží z 8 poschodového domu, v ktorom momentálne prebieha zatepľovanie.

POPIS BYTU:

Už pri vstupe do bytu pôsobí byt príjemným dojmom, vďaka moderne zvoleným materiálom a farbám. Byt má veľkú priestrannú chodbu, ktorú možno využiť pre umiestnenie úložnej skrine. Izby sú vedľa seba, orientované na južnú stranu, s výhľadom do tichého dvora a neďaleké Rakúsko. Obe izby majú samostatný vstup na vlastnú loggiu, čo je veľkým vstupom pri 2 izb. bytoch v lokalite Karlová Ves. Loggiu je možné zaskliť a vychutnať si v nej aj v chladnejších dňoch. Prvú izbu tvorí veľká obývacia izba je spojená s kuchyňou a druhú izbu možno využiť ako spálňu. V byte sa menila dispozícia a byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, konkrétne výmenou elektrických rozvodov v kúpeľni, v ktorej pribudla nová nenápadná poistková skrinka, kúpeľňová sanita a ventilátor. Kedže sa zmenila kúpeľňa, vznikol tak priestor na práčku, sušičku a rebríkový radiátor. V izbách sa menili pôvodné okná za plastové, plávajúce pohlahy, interiérové a vchodové dvere. V strope sú zabudované praktické bodové svetlá s nástenným svetlom nad umývadlom. Byt je veľmi príjemný, pripravený na nového majiteľa.

POPIS DOMU:

Dom sa momentálne zatepľuje, je nová hydroizolácia, bola namontovaná nová vchodová brána na bezpečnostný čip, spolu s novými zvončekmi.

PREČO JE VÝHODNÉ KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Výhodou lokality je možnosť parkovania na prednom parkovisku. Zastávka MHD sa nachádza neďaleko Bytového domu. Byt je slnečný, moderne zrekonštuovaný s príjemným výhľadom na prírodu. Súčasťou ceny sú všetky právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista.

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt
Úžitková plocha 54 m²
Postavené 1990
Notárske overenie Áno
Technická previerka Áno
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS