Chcem ponuku

2 izbový byt, 43 m²
Jadrová 17

82102, Bratislava - Ružinov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v vyhľadávanej lokalite na ul. Jadrová 17, v mestskej časti Bratislava II, Ružinov, Ostredky.

Byt sa nachádza na 6. nadzemnom podlaží v 6-poschodovom zateplenom bytovom dome s výťahom.Celková úžitková plocha bytu je 43,28m², plocha bytu 42,02 m² + 1,26 m2 pivnica.

Byt nemá balkón ale veľké okná s pekným výhľadom, orientácia bytu je na východ.

Byt je vyprázdnený a pripravuje sa na kompletnú rekonštrukciu podľa priloženého pôdorysu a vizualizácie. V prípade záujmu je možné byt kúpiť v stave akom sa momenálne nachádza.

OBHLIADKY Vzhľadom na vašu aj našu bezpečnosť sú v súčasnej situácii obhliadky možné len bez obchodníka – Dostanete od nás kľúče a návod, ako sa do bytu dostať a byt si môžete v klude sami prezrieť. – Nehnuteľnosť Vám odprezentujeme telefonicky alebo cez video hovor. – Elektronicky vám zašleme všetky podklady k bytu – Naše Nehnuteľnosti pravidelne dezinfikujeme

POPIS BYTU: – 2 – izbový byt, UP 43,28m2 – kompletná rekonštrukcia: – nová kúpeľňa a WC, vaňa Duravit, batérie Hans Grohe – nové plastové okná so žalúziami – nová laminátová podlaha – nová kuchynská linka so spotrebičmi – nová elektroinštalácia – nové interérové dvere a zárubne – bezpečnostné vchodové dvere

DISPOZÍCIA BYTU: – obývacia izba s jedálňou a kuchyňou – spáľňa – chodba, – kúpeľňa s vaňou – oddelené WC – pivnica na medziposchodí

POPIS BYTOVÉHO DOMU A POZEMKY Bytový dom je zateplený, nová strecha, nová vstupná brána na čip. Pozemky pod bytovým domom sú v podielovom spoluvlastníctve vlastníkov bytov.

LOKALITA: Príjemná, tichá lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, výborná dostupnosť do mesta aj okolitých nákupných centier. Hneď oproti domu je škôlka, za domom nákupné stredisko a v tesnej blízkosti park Ostredky ako aj ďalšie oddychové a voľnočasové plochy.

CENA: Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista.

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou.

Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite (pokiaľ nie sú v procese rekonštrukcie).

Pri rekonštrukciách nehnuteľností si dávame mimoriadne záležať na kvalite prác a použitých materiálov. Rekonštrukcie navrhuje priamo náš interný tím dizajnérov a architektov. Môžete sa spoľahnúť na účelové riešenia a nadčasový dizajn, ktorý sa vám bude páčiť aj o 10 rokov.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú!

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky.

REINS Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt
Úžitková plocha 43 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS