Chcem ponuku

2 izbový byt, 45 m²
Šustekova 49

851 04, Bratislava - Petržalka

Ponúkame na predaj veľmi pekný 2 izbový byt (vedený ako nebytový priestor) na Šustekovej ulici č. 49, v 13-ročnom bytovom dome vo výbornej lokalite na začiatku Petržalky. Staviteľom BD bola firma Vodotika-MG, ktorej stavby sú známe svojou kvalitou, tiež sú stále správcami bytového domu. Jedná sa o tehlovú nízko-podlažnú stavbu, kde sa nešetrilo na materiáloch ani veľkosti spoločných priestorov. Byt má rozlohu 42m2 + 3m2 loggia a je na 3 zo 6 poschodí s 2 výťahmi. S orientácia.

POPIS BYTU: Veľká obývacia izba spojená s kuchyňou a jedáľňou, klimatizovaná spáľňa s loggiou, úplne nová kúpeľňa so sprchovým kútom a závesným WC. Byt je čiastočne zariadený kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi (umývačka, chladnička, sporák, digestor), práčka v kúpeľni, plastové okná, laminátová podlaha, bezpečnostné dvere….

V byte prebehla nová rekonštrukcia s vylepšením dispozície bytu, novými podlahami, novou kúpeľňou, podľa priloženej vizualizácie – stačí si byt len dozariaďovať a bývať ako v novom.

POPIS BYTOVÉHO DOMU: Zateplený, tehlový bytový dom s 2 výťahmi, recepciou a udržiavanou zeleňou v okolí.

LOKALITA: Vyhľadávaná a najlepšia lokalita v rámci Petržalky (začiatok Petržalky), s vynikajúcou dostupnosťou k električkovej zastávke poskytuje absolútny komfort a kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti. Neďaleké Chorvátske rameno a hrádza Dunaja poskytujú bezkonkurenčné športovo-rekreačné vyžitie.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ :Okolie poskytuje nadštandardnú občiansku vybavenosť priamo v pešej dostupnosti – zastávka MHD, škola, škôlka, trhovisko, poliklinika, pošta, obchody, reštaurácie.. Výhodou je aj neďaleké napojenie na obchvat, čo zabezpečuje vynikajúcu dostupnosť v rámci celej Bratislavy a okolia.

POPIS BYTU A FINANCOVANIE: Byt je vedený ako nebytový priestor ale je v obytnom dome s bytovými jednotkami a nebytovými priestormi využívanými na bývanie čo umožňuje financovanie Hypotekárnym úverom ako pri bežných bytoch až do výšky 80% kúpnej ceny. Financovanie Vám ochotne zabezpečí naše finančné oddelenie za najlepšie podmienky na trhu a bez akýchkoľvek poplatkov.

CENA: Predajná cena zahŕňa právne poplatky, poplatky do katastra, znalecký posudok, všetky kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU.

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt
Zariadenie Nezariadený
Úžitková plocha 45 m²
Podlahová plocha 42 m²
Balkón/Terasa Áno
Podlažie 4/7
Výťah Áno
Materiál Tehla
Postavené 2007
Stav nehnuteľnosti Predané

Rekonštrukcia nehnuteľnosti

Dizajnové oddelenie REINS Home každý mesiac vytvára nové bývanie pre našich klientov. Zameriavame sa na nadčasový dizajn, účelovosť, kvalitné prevedenie a rozumné ceny. Vďaka nášmu zabehnutému procesu, overeným postupom a skúsenosťami s veľkým počtom rekonštrukcií dokážeme spoľahlivo navrhnúť a dodať váš vysnívaný domov.

 • Rekonštrukcia REINS Home je na kľúč

 • Máte možnosť čiastočne meniť rekonštrukciu pred aj počas stavebných prác

 • Nehnuteľnosť vieme uviesť do štandardu alebo aj zariadiť

 • Máte možnosť doobjednať Smart Home paket (osvetlenie, audio)

 • Zrekonštruovali sme už viac ako 100 nehnuteľností

Dohodnúť si konzultáciu
Ing. Blanka Ondrušová

Manažér rekonštrukcie tejto nehnuteľnosti


Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

 • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

 • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

 • Riešenie komplexných situácií

 • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance


Bytový dom

Šustekova 49

 • Zateplený

 • Novší výťah

 • Zrekonštruovaná strecha

 • Zrekonštruovaný vchod

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS