Chcem ponuku

Predaj realít bez inzercie

S REINS predáte nehnuteľnosť jednoducho bez súkromnej inzercie.
Vyplňte náš nezáväzný formulár a predané môžete mať za pár dní.

alebo nás neváhajte kontaktovať

Hlavné výhody
predaja bytu bez inzercie s REINS.

Peniaze za predaj dostanete okamžite

Peniaze za predaj dostanete okamžite

Hlavný rozdiel medzi tradičným predajom nehnuteľnosti a predajom cez REINS je, že s nami dostanete peniaze okamžite a pri tradičnom predaji čakáte niekoľko mesiacov.

Nemárnite čas zadávaním inzercie

Nemárnite čas zadávaním inzercie

Priemerne sa na Slovensku nehnuteľnosť predáva 4 a viac mesiacov. To znamená desiatky zbytočných obhliadok, ktoré musíte absolvovať. S REINS sa obhliadkam vyhnete a svoj čas tak môžete venovať iným aktivitám.

Máte okamžitého kupcu aj súkromie

Máte okamžitého kupcu aj súkromie

REINS od vás kúpi nehnuteľnosť okamžite. Pri iných musíte čakať, aby im banka poskytla hypotekárny úver, alebo si kúpu rozmyslia. Predaj cez REINS vám poskytne súkromie a zabráni cudzím osobám, aby si pozerali fotografie vašej nehnuteľnosti a chodili k vám domov na obhliadky.

Dátum predaja si zvolíte sami

Dátum predaja si zvolíte sami

Predaj nehnuteľnosti sa častokrát viaže na iné udalosti, ako je napríklad kúpa novej. S predajom cez REINS si môžete dátum predaja naplánovať tak, aby zapadol do vašich plánov.

Viete presne kedy a za koľko predáte

Viete presne kedy a za koľko predáte

Pri tradičnom predaji nehnuteľnosti neviete kedy nehnuteľnosť predáte a ani za akú cenu. My vám ponúkame istotu predaja, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Nemusíte nič opravovať ani vypratávať

Nemusíte nič opravovať ani vypratávať

Nehnuteľnosti kupujeme v stave, v akom sú. Nemusíte sa trápiť s opravami ani s vypratávaním. Všetko zariadime za vás.

Prečítajte si overené recenzie
od našich klientov

S čím najčastejšie
pomáhame našim klientom?

Chcete predať nehnuteľnosť
bez inzercie realít?

REINS ju od vás kúpi okamžite. Stačí požiadať o nezáväznú ponuku.

0

Pre koho sú vhodné naše služby?

Naše služby sú určené pre všetkých majiteľov nehnuteľností, ktorí chcú mať s predajom čo najmenej starostí. Tiež sme tu pre ľudí, ktorí chcú mať istotu, že nehnuteľnosť predajú v určitom čase, bez nutnosti inzercie a čakania na vážneho záujemcu.

Môžete sa na nás obrátiť aj v prípade, že nehnuteľnosť už predávate a trvá to dlhšie, než ste plánovali a vy ste tlačení časom, napríklad kvôli kúpe inej nehnuteľnosti. Môžete sa spoľahnúť na to, že sme vaši priami kupci, nie sme sprostredkovatelia.


Aké nehnuteľnosti od majiteľov odkupujete?

Odkupujeme byty a rodinné domy v Bratislave a blízkom okolí, od priamych majiteľov nehnuteľností. Dokážeme odkúpiť aj nehnuteľnosti s dlhmi a inými obmedzeniami, napríklad so záložným právom banky či nebankového subjektu.

Najčastejšie kupujeme byty v pôvodnom stave, ktorým našou rekonštrukciou dokážeme vrátiť ich pôvodnú funkciu a hodnotu. Nekupujeme byty vo vlastníctve mesta alebo družstva a ani podiely nehnuteľností.


Ako stanovujete trhovú cenu nehnuteľnosti?

Vďaka nášmu systému AVM vieme pre klienta do pár hodín určiť trhovú cenu nehnuteľnosti s presnosťou pár stoviek eur. To nám umožňuje ponúknuť najlepšie ceny za okamžitý predaj nehnuteľnosti do pár hodín od odoslania žiadosti. Náš transakčný proces je vďaka automatizácii procesov prehľadný, veľmi rýchly a spoľahlivý.

Naše technológie kombinujeme so silnou osobnou expertízou a skúsenosťami našich obchodníkov, ktorí majú o trhovej situácii a zobchodovaných nehnuteľnostiach vo svojej lokalite detailný prehľad.


Kedy sa musím z predanej nehnuteľnosti odsťahovať?

Jednou z výhod našej služby je možnosť dohovoriť sa na termíne predaja i sťahovania, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Keď v nehnuteľnosti potrebujete z nejakého dôvodu ešte pár dní alebo týždňov bývať, nie je to žiadny problém. Vy si tak môžete v kľude naplánovať a vybaviť všetko okolo sťahovania alebo kúpy novej nehnuteľnosti.


Ako prebieha predaj, čakajú ma nejaké poplatky?

Za našu službu neplatíte žiadne poplatky. Všetky advokátske a administratívne náklady na realizáciu predaja hradíme my. Predaj s nami je skutočne jednoduchý. Od podpísania zmluvnej dokumentácie sú peniaze pripísané do advokátskej úschovy v rámci niekoľkých dní. Po prevode nehnuteľnosti na katastri do nášho vlastníctva sa z úschovy uvoľnia a pripíšu na váš účet.